98,3% доволни
клиенти
Одобрение
Euro CE
10-годишна гаранция
на всяка мивка
30 дни право
на връщане
100% Произведено
в ЕС


Зайчето казва: време е за нова мивка!
S.B. (alkaba***@gmail.com) –
Мисля, че новата ми мивка е страхотна, функционална и харизматична.
Arkadiusz (b********@o2.pl) –
Препоръчвам!
Danuta (danuta.***@gmail.com) –
Мивката е много хубава и функционална. Достатъчно дълбока, лесна за поддръжка. Намазвам я с олио веднъж на две седмици през нощта заедно със смесителя и дозатора за течността, тъй като са черни, блестят красиво и не хващат мръсотия. Много съм доволна от тази покупка! Това е силно препоръчителен продукт!
Martyna (martyna***@o2.pl) –
Мивката е фантастична. Представя се прекрасно, а аксесоарите, с които идва, смесител с издърпващ се чучур и дозатор за течности, са много функционални и полезни при ежедневна употреба. Мивката е с много издръжливо покритие, което е устойчиво на топлина и надраскване. Освен това контакта с обслужването на клиенти беше отличен и доставката беше експресна. Препоръчвам ги от все сърце!
Izabela (izabela***@interia.pl) –
Мивката отговаря на описанието. Много хубава и солидна. Много добро и професионално обслужване на клиентите. Свързах се с фирмата по телефона преди да закупя и съм много доволен. Дамата също ме посъветва за цвета на смесителя и наистина всичко съвпадна. Поръчката пристигна както е уговорено.
Sylwia (ha***@op.pl) –
Мивка, направена много внимателно. Мога да препоръчам производителя!
Maciej (maciej***@interia.pl) –
Сервиз 11/10 – много добър телефонен контакт, имах малко усложнение и успяха да ускорят малко изпращането 🙂 Продуктът страхотен – използван повече от месец, импрегниран с масло на всеки 2 седмици и изглежда красиво! Нито една мръсотия няма дори шанс да залепне по импрегнираната мивка, така че не би трябвало да има проблеми с използването.
Ewelina (ewelina-***@wp.pl) –
Поръчката беше обработена бързо, мивката беше изпратена в рамките на 6 дни от поръчката. Използвам мивката от кратко време и засега работи много добре, надявам се да ми служи много дълго време. Мисля, че направих правилния избор. Моделът мивка, който избрах, както и цветът (възползвах се от възможността да получа безплатни цветни мостри и това определено улесни избора ми) пасваха идеално на моята кухня.
C.S. –
Още не съм монтирал мивката, в кутията е. Щом я монтирам, ще дам отговор. Благодаря Ви!
Wiesław (d_***@wp.pl) –
Мивката е сензационна. Дълбоко корито, изработка на най-високо ниво.